Aktualności


26 stycznia 2016

Matylda Sochacka-Kozielczyk

Matylda Sochacka-Kozielczyk od 2011 roku obraca się zawodowo w branży dotacji unijnych, a swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy dla ECDF Dotacje od dwóch lat. Jako Specjalista ds. funduszy UE tworzy wnioski konkursowe, które uwzględniają zarówno oczekiwania przedsiębiorców, jak i wymogi kryteriów konkursowych. Oprócz spełniania biznesowych marzeń klientów, Matylda przeprowadza szkolenia, współpracuje z innymi zespołami projektowymi oraz przygotowuje dokumentację niezbędną do złożenia wniosków o dofinansowanie.

Specyfika mojej pracy sprawia, że codziennie się uczę i stawiam czoła nowym wyzwaniom. W ECDF Dotacje pomagamy w rozwoju firm z wielu branży, dlatego staram się biegle poruszać zarówno w świecie silników odrzutowców, pomiaru zniekształceń harmonicznych, czy diagnostyki PDG. Mało która praca oferuje tego typu możliwości – przyznaje Matylda.

"Po godzinach" Matylda interesuje się prawem europejskim oraz przegląda kodeks karny. Poszerza także wiedzę o wpływie mikro i makroelementów i suplementów na organizm, a teorię z zakresu zdrowego trybu życia uskutecznia na siłowni. Ostatnio pojawiły się pogłoski o tym, że jest mistrzynią omletów, które potwierdzamy!